Dugulás elhárító

  • Cég neve

    GREENPRO Környezetvédelmi Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2440 Százhalombatta

  • Fizetés

    Nettó 305e - 370e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A környezetvédelemben sikeresen működő Greenpro Zrt. a tevékenységi körébe tartozó ipari és kereskedelmi egységekben található dugulások elhárításához, a kapcsolódó műtárgyak tisztításához, karbantartásához keres "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat.

Elvárások

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • önállóság és felelősségteljes munkavégzés
  • igényesség saját magára és környezetére

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelői tapasztalat
  • "B"+"E" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Elérhető nettó bér: 305 000 - 370 000 Ft
  • Modern, jól felszerelt és folyamatosan megújuló gépjárművek
  • Egyéb pótlékok
  • Stabil vállalti háttér, jó közösség
  • Kiszámítható jövedelem és munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség és belső képzések

Céginformáció

A Greenpro Környezetvédelmi Zrt. elkötelezett a fenntartható fejlődésért. Kollégáink folyamatosan segítik partnereinket a környezetvédelmi előírásokon túlmutató üzleti megoldásokban.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy kérem önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel küldje el számunkra a Jelentkezem! gombra kattintva.